Turkobir'den Siparis Nasil Gönderilir ? Siparis Turkobir, Turkobir Siparis Sitesi, Turkobir Katalog


TÜRKOBİR SİPARİŞ HİZMETLERİ

türkobir sipariş nasıl, türkobir siparişleri, türkobir, turkobir, turkobir sistem, turkobir nasıl

Alt üyelik nasıl yapılır ?

Türkobir'de alt üye ekleyerek, alt üyelerinizin satışlarından prim alarak kazanç sağlayabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken aktif olarak sipariş verebilecek alt üyeler eklemek. Türkobir'e nasıl üye ekleyeceğinizi öğrenmek için anlatımı okuyunuz.

1. Türkobir'e temsilci kodunuz ve şifreniz ile giriş yapınız.


2. Giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede yer alan Alt Üye Ekle bağlantısına tıklayınız.


3. Alt üye ekle bağlantısına tıkladıktan sonra karşınıza gelen formu eksiksiz doldurunuz. Form üzerindeki alanlara, alt üye eklemek istediğiniz kişinin bilgilerini yazınız.


4. Aşağıdaki görselde olduğu gibi, alt üyenizin tüm bilgilerini eksiksiz giriniz. Telefon kısmını boş bırakıp, sadece cep telefonu numarası girmeniz de yeterlidir.
5. Alt üyenizin hızlı bir şekilde sipariş vermeye başlaması ve sizin de prim kazanmanız için, üyenizde katalog bulunması avantaj sağlayacaktır. Bu nedenle Katalog Talebi kısmında 'İstiyorum' seçeneğini seçmenizi tavsiye ediyoruz. İstiyorum seçeneği seçildiği takdirde, alt üyenizin adresine 3 ila 5 güne kadar katalog gönderilir. Katalog ücreti alınmaz, ancak 3.5 TL kargo bedeli alınır. Kargo bedelini, kargo teslimi yapan kargo görevlisine ödeyebilirsiniz.

6. Tüm bilgileri girdikten sonra 'Kaydet' seçeneğine tıklayarak, alt üye kaydınızı tamamlayabilirsiniz.
Formda belirtmiş olduğunuz telefon numarasına gerekli üyelik bilgileri SMS olarak gönderilmiş olacaktır. Bu bilgiler ile alt üyeniz Türkobir'e giriş sağlayabilir ve sipariş verebilir.
0 Komentar untuk "Alt üyelik nasıl yapılır ?"

Back To Top