Turkobir'den Siparis Nasil Gönderilir ? Siparis Turkobir, Turkobir Siparis Sitesi, Turkobir Katalog


TÜRKOBİR SİPARİŞ HİZMETLERİ

türkobir sipariş nasıl, türkobir siparişleri, türkobir, turkobir, turkobir sistem, turkobir nasıl

3 Adımda Türkobir Anlatımı

Türkobir Sistemi nedir ?

Türkobir; ev hanımlarından emeklilere, öğrencilerden çalışanlara, herkesin yapabileceği bir katalogdan satış sistemidir. Türkobir bünyesindeki ürünleri çevrenize satarak kazanç sağlarsınız. Türkobir kataloğu içerisinde; iç giyim, dış giyim, pijama takımları, ev aletleri, mutfak aletleri, bijuteri, kozmetik, zayıflama ürünleri, plastik aletler ve daha birçok ürün mevcuttur.

Türkobir üzerindeki ürünlerden net karınız, her ürün için en az %20'dir. Bu kar oranı bazı ürünlerde %60'lara kadar da çıkmaktadır.
Ürün alma zorunluluğu yoktur. Önce katalogdan siparişlerinizi alırsınız, daha sonra Türkobir'e giriş yaparak siparişini aldığınız ürünleri temin edersiniz.

 Türkobir'e nasıl üye olurum ?

Üye olmadan önce, neden temsilci olmak isteyenlerin üye olması gerektiği konusunda bir açıklama yapalım. Türkobir kapalı devre bir sistemdir. Türkobir üzerindeki ürünleri sipariş hakkı yalnız ve yalnız Türkobir Temsilcilerine aittir. O nedenle üyelik zorunludur. Üyesiz alışveriş gerçekleştiği takdirde bu temcilsilerin aleyhine olacak ve her isteyen kendi ürününü sipariş verebilecek duruma gelecektir.

Türkobir'e üye olmak için, Türkobir Resmi Web Sitesi üzerinde sağ taraftaki 'Üye Ol' butonuna tıklayınız. Karşınıza gelen formu eksiksik olarak doldurunuz. Aksi takdirde üyelik işleminiz gerçekleşmeyecektir. Üyelik formu doldurduktan sonra adresinize gönderilecek olan  Standart Paket, içerisinde numune ürünler ve bir adet Türkobir Kataloğu bulunmaktadır. Bu paketin ücreti 50 TL'dir. Üye formunu doldurduktan sonra Türkobir Çağrı Merkezi belirtmiş olduğunuz telefon numarasından sizinle iletişime geçecektir. Üyeliğinizin aktif olması için 50 TL'lik Standart Satış Setini istediğiniz teyit edilecektir. Teyit olumlu olursa paket adresinize gelmek üzere aynı gün kargoya verilecektir.

Kargo görevlisi size paketi ulaştırdığında kapıda ödeme yaparak (Paket ücreti: 50 TL) paketinizi teslim alabilirsiniz. Herhangi bir kargo ücreti ödemenize gerek yoktur.

Paketinizi aldıktan sonra Türkobir tarafından belirttiğini telefon numaranıza temscili kodunuz ve temsilci şifreniz gönderilecektir. Bu aşamadan sonra turkobir.com.tr'ye girerek üye girişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu son adımla beraber artık siz de bir Türkobir Temsicisi oluyorsunuz. Siparişlerinizi vermeye başlayabilir, kazanç elde edebilirsiniz.

 Ne kadar kazanacağım ?


Türkobir üzerindeki ürünlerden net karınız, her ürün için en az %20'dir. Bu kar oranı bazı ürünlerde %60'lara kadar da çıkmaktadır. Sadece ürün satışından değil, bunun yanında Türkobir' kayıt ettiğiniz alt üyelerinizden de kazanç sağlarsınız. Türkobir'e kayıt etmiş olduğunuz alt üyelerinizin satışlarından da %5 prim kazanırsınız. Bu kazanım, alt üyenizin kazancından kesilmez. Eğer alt üyeniz de kendisine bir alt üye yaparsa; siz bu alt üyeden %4 prim kazanırsınız. Bu şekilde 5 kademeli olarak %1'e kadar kazanç sağlarsınız. Alt üyeleriniz de aynı şekilde kazanç sağlar ve hiçbirinin kazancından kesinti yapılmaz.
Bunların yanı sıra aktif alt üye sayınız 100'e ulaştığı zaman Türkobir bünyesinde SGK hakkı kazanırsınız. Üyelerinizin her ay sipariş veren üyeler olma zorunluluğu vardır. SGK'lı olma hakkı kazandığınızda sınırsız şirket hattı da kazanırsınız.

Kazancınız, çevreniz ve satış kabiliyetinizle doğrudan ilgilidir.
0 Komentar untuk "3 Adımda Türkobir Anlatımı"

Back To Top