Turkobir'den Siparis Nasil Gönderilir ? Siparis Turkobir, Turkobir Siparis Sitesi, Turkobir Katalog


TÜRKOBİR SİPARİŞ HİZMETLERİ

türkobir sipariş nasıl, türkobir siparişleri, türkobir, turkobir, turkobir sistem, turkobir nasıl

Nasıl Bir Is ?

HER YERDE HERKES BU İŞİ KONUŞUYOR... ÜYE SAYIMIZ 2 MİLYONA ULAŞTI...
*Sabit geliri yeterli gelmeyip ek kazanç elde etmek isteyen ya da sabit bir işte çalışmadan nasıl para kazanabilirim düşüncesiyle gelir elde etmek isteyen tüm ev hanımlarına; Çantasıyla birlikte İçerisinde 50 bin den fazla İç Giyim, Dış Giyim, Tesettür Giyim, Tuhafiye, Takı ve Kozmetik ürünleri gibi binlerce çeşit ürün bulunan bir Çantalı Katalog seti gönderiyoruz. Gönderdiğimiz bu Çantalı katalog setiyle çevrenizde satış yapıyorsunuz.

*Çantalı Satış seti içerisinde bulunan kataloglar içerisinde İç Giyim, Dış Giyim, Tesettür Giyim,
Bay-Bayan-Çocuk Çorapları, Her Çeşit Tuhafiye Ürünleri, Kozmetik Ürünleri, Bitkisel Ürünler, Bijuteriler, Gümüş Takılar, Ev Tekstili, Elektrikli Ev Aletleri ve Çelik Mutfak Eşyaları gibi daha
burda sayamayacağımız kadar binlerce çeşit ürün bulunmaktadır.

*Gönderdiğimiz Çantalı Satış Seti ile çevrenizde bu ürünlerin tanıtımını ve satışını yapıyorsunuz.

*Katalog üzerinde ürünlerin satış fiyatları yer alıyor. Siz bu fiyatlardan satıyorsunuz. Ancak biz size ürünleri gönderirken katalog üzerindeki fiyatların yarı fiyatından gönderiyoruz ve böylece siz %50’lik bir kazanç elde etmiş oluyorsunuz.

*Örnek olarak Katalog'ta satış fiyatı 20 TL olan bir ürünün size geliş fiyatı 10 TL dir.

*Satışlarda daha çok başarılı olabilmeniz için size içerisinde Satış Seti ve Numune Ürünler bulunan 150 TL lik Çantalı Satış Seti ile başlamanızı tavsiye ederiz.

*150 TL lik Çantalı Satış Seti içerisinde Kataloglarla sunum yaptığınız kişilere ürünlerin kumaş kalitesini gösterebilmeniz için Bayan İç Giyim modellerinden numune ürünler bulunmaktadır.


ALTTAKİ ÜYELİK İŞLEMLERİNİN BİRİNCİ VE İKİNCİ ADIMLARINI DİKKATLİ BİR ŞEKİLDE MUTLAKA OKUYUN! 

*Üyelik işleminin Birinci Adımı:Kayıt olurken karşınıza içerisinde çantalı satış seti ve numune ürünler bulunan 100 TL ve 150 TL şeklinde 2 adet Çantalı Satış Seti seçeneği çıkacaktır, kaydınızı tamamlayabilmeniz için bunlardan birini seçmeniz zorunludur. Çünkü elinizde Çantalı Satış Seti olmadan satış yapamayacağınız için kayıt olmanızın da zaten bir anlamı olmayacaktır. (Satış Setinin ücretini kapıda PTT Kargoya ödüyorsunuz)

*Üyelik işleminin İkinci Adımı:Üyelik işlemini tamamladıktan sonra üyeliğiniz hemen aktif edilmez, sisteme hemen giriş yapamazsınız. Kayıt olurken seçtiğiniz Çantalı Satış Setinizi teslim aldığınızda üyeliğiniz aktif edilir ve size bilgi SMS i gönderilir.
*SERMAYENİZ 100 TL. AYLIK KAZANCINIZ 4.000 TL.
*Bu işten aylık kazancınız alt ekip satış primlerinizle birlikte yaklaşık 4.000 TL. dir.NASIL BAŞLAYACAĞIM?


*TÜRKOBİR Satış ağına ilk adımı atıp, kazanç kapılarını aralamak için izleyeceğiz yol çok basit.

*Önce üst sağ tarafta bulunan Üye Ol düğmesine tıklıyarak kayıt olun. Siz kayıt işlemini gerçekleştirdikten sonra seçmiş olduğunuz Çantalı Satış Setiniz adresinize gönderilmek üzere PTT Kargoya teslim edilecektir.


*%100 Başarılı Olmak İstiyorsanız Mutlaka Standart Paketle Başlayın! 


*Sadece Katalog Setiylede başlayabilirsiniz ancak bu şekilde başırılı olma şansınız %50 dir. Standart Paketle başlarsanız katalogtaki ürünlerin kumaş kalitesinide gösterme imkanına sahip olacağınızdan dolayı her 10 kişiden 7'sine mutlaka satış yapabileceksiniz. Ama sadece Katalog Setiyle başlarsanız 10 kişiden 3'üne satış yapabileceksiniz. Bu istatistikler araştırılarak yapılmış kesin sonuçlardır. 

*FAALİYETTE OLDUĞUMUZ ÜLKELER: Türkiye, Almanya, Amerika, Kıbrıs, Azerbaycan.
 
0 Komentar untuk "Nasıl Bir Is ?"

Back To Top